Dětské pokoje na míru

Zaměřeno na děti

Každý z nás byl někdy dítětem. Dnes už máme vlastní potomky nebo dokonce vnoučata, avšak vnitřní dítě v nás navždy zůstává. Pokud před vámi stojí rekonstrukce nebo vybavení dětského pokoje, zapomeňte na všechny konvence a probuďte svoji fantazii. To vám v zařizování pomůže více než tisíc dobrých vašich přítel.

Dětské pokoje jsou útočištěm a místem mnoha fantazií. Nebojte se ani vy popustit uzdu své kreativity a společně s dětmi navrhněte pokoj snů. Úložné prostory, hrací koutek i místo na spaní se mohou harmonicky snoubit a vytvořit jedinečné zázemí pro vaše děti, kam se budou rády vracet i se svými kamarády.

Dětské pokoje na míru – zábava i bezpečí

Naše dětské pokoje jsou hravé a kreativní. Splníme vám prakticky všechna vaše přání. Vytvoříme pokoj od podlahy po strop a naplníme ho neotřelým designovým nábytkem, který si vaše děti zamilují. Využijte prostor na maximum díky vestavěným skříním a dopřejte dětem více prostoru na hraní.

Dětské pokoje na míru vyrábíme z kvalitních materiálů s důrazem na bezpečnost. Všechny součásti do posledního šroubku jsou ověřené a vydrží i nároční podmínky dětského pokoje. Ať si vyberete jakoukoliv barvu nebo lak, můžete si být jisti, že je zdravotně nezávadný a malá ochutnávka vašemu dítěti nijak neuškodí.

Dětský pokoj snů na míru

Ozvěte se nám a společně naplánujeme celý projekt. Od prvotních nákresů po finální realizaci s vámi zůstáváme v kontaktu. Zakládáme si na osobním přístupu a každá zakázka je pro nás jedinečná šance ukázat, co v nás doopravdy je. Zařídíme pokoj pro kojence, předškoláka i studenta.

Spolupracujeme jen s ověřenými partnery a dodavateli, za které dáme ruku do ohně, proto vám můžeme zaručit tu nejlepší kvalitu od návrhu až po montáž. Spokojený zákazník je ta nejlepší reklama. Přesvědčte se sami.