Studentské pokoje na míru

Zajímá vás jak zařídit malý studentský pokoj nebo si nevíte rady ani s tím velkým? Rádi vám se vším pomůžeme. Vyrábíme studentské pokoje na míru.

Větší postel, psací stůl, dostatek úložného prostoru

Víme, že takový student potřebuje především klid a soukromí, ale také dostatek prostoru pro všechny svoje aktivity, které jsou mnohdy velmi rozličné. A také víme, že náš studentský pokoj na míru, bude místem, kde váš potomek bude trávit poměrně více času než do teď a tak se zde musí cítit více než dobře.

Moderní studentský pokoj pro kluka i pro holku

Není lehké vytvořit moderní studentský pokoj, který dokáže uspokojit všechny požadavky. My to však zvládneme. Nabídneme vám i vašim dětem přesně to, co je třeba. Navrhneme vám a vyrobíme originální a funkční studentský pokoj pro kluka stejně tak jako krásný a praktický studentský pokoj pro holku. Navíc můžeme zařídit i případné stavební úpravy a práce během předělávání stávajícího pokoje. Vše tak budete mít domluvené u jednoho dodavatele, což značně usnadní domluvu i samotnou realizaci proměny.

Kontaktujte nás

Pro vašeho studenta nebo studentku tak získáte pokoj vybavený kvalitním nábytkem vyrobeným na míru a s unikátním designem. Dokážeme zkombinovat prvky vhodné již pro téměř dospělé potomky, aniž bychom zároveň opomněli, že mladý člověk se ve svém pokoji nechce věnovat pouze učení. Chce se u sebe cítit dobře a také se bavit.