Postele na míru

Ať už máte atypický prostor nebo speciální požadavky, výroba postele na zakázku vám poskytne to nejlepší řešení.

Proč postel na míru?

Postel je nábytek, který každý z nás kontinuálně využívá po nejdelší dobu a to prakticky každý den. Proto by svému majiteli měla maximálně vyhovovat a být více než pohodlná. Kvalitní dvoulůžkové postele na míru vám poskytnou komfort pro každodenní spánek, který vám dává energii fungovat zase další den. Stejně funkční by měla být pochopitelně i dětská postel. A naši nejmenší potřebují načerpat síly na další aktivity. Požadované kvality a stylu bez kompromisů vám umožní dosáhnout postele vyrobené na zakázku. Jednoduché řešení využití prostoru nabízí patra na spaní.

Postele na míru vyrábíme vždy z kvalitních materiálů. Zvolit si můžete naprosto atypické rozměry a tvary dle libosti. Naše postele na míru se pak stávají nedílnou součástí interiéru, tak aby splňovaly i ty nejnáročnější požadavky vkusu. Tím, že jsou dělané na míru, je můžeme doplnit o úložný prostor, o jakém by se vám při výběru v klasickém obchodě s nábytkem ani nezdálo. Můžeme je opatřit vyšší nosností v případě potřeby. Zvolit si navíc můžete jakoukoliv výšku ležení i čela.

Kontaktujte nás

Jsme spolehlivý výrobce postelí špičkové kvality, které něco vydrží. A navíc, pokud jste se do toho pustili z gruntu, můžeme zařídit i celkovou rekonstrukci celé ložnice, kterou následně vybavíme dokonalým nábytkem.