Ložnice na míru

Ložnice na míru skvěle využívá prostor a je designově bezchybná

Pohodlný, spokojený a plnohodnotný spánek je snad snem každého člověka, ale ne vždy bývá realitou. A přitom mnohdy stačí změnit jen několik detailů k tomu, aby se vám lépe a hodnotněji spalo. Víte, že samotný interiér dokáže vhodně naladit na odpočinek a vytvořit požadovanou atmosféru ve vaší ložnici?

Zvolte si ložnici na míru

Skvěle provedená ložnice a kvalitně vyrobený nábytek, jenž se vzorově vyjímá ve vašem pokoji, spolu s perfektním designem. Toto je ideální představa každého, kdo uvažuje o vytvoření nové koncepce ložnice. Nábytek do ložnice na míru sebou přináší nesporná pozitiva, nežli je tomu u vzorového nábytku nabízeného některým z obchodních řetězců.

Ložnice na míru disponují řadou předností, které velice brzy oceníte

Bezesporu velkou předností výroby nábytku na míru je dokonalé využití prostoru a možnost přizpůsobení se atypickým rozměrům zadaného prostoru, případně půdním prostorám v rodinných domech. Zpracování zakázky probíhá výhradně na základě přání klienta a to až do vyladění všech nejrafinovanějších detailů budoucí ložnice tak, aby plně vyhovovala jeho představám. Ložnice by měla být především pohodlná a zákazník by se v ní měl cítit příjemně, neboť jen takto může v klidu relaxovat, číst knížku anebo bezstarostně odpočívat.

Komponenty ložnice na míru

Pojďme se podívat na jednotlivé součásti ložnice. Ano, asi hlavním kusem nábytku je postel, ať už se jedná o velkou manželskou postel nebo postel menšího formátu. Ta by měla být nejen krásná, ale hlavně i pohodlná a plně uzpůsobená k naprostému pohodlí během spánku.

Avšak ložnice by měla poskytnout i odpovídající množství úložného prostoru, který bude vhodně promyšlen. Pro vytvoření dostatečného prostoru k uskladnění všech svršků a dalších doplňků, by měla být šatní skříň prakticky rozčleněna systémem polic, šuplíků, košů, věšáků, šatních tyčí, apod.

Další vybavení, které tvoří součást ložnice spočívá zejména v dekorativní funkci, nicméně významně ovlivňuje celkový charakter a finální dojem z provedeného interiéru ložnice.

Jedním z nich jsou poličky, které vždy zajímavě oživí interiér každé ložnice a navíc na ně lze položit vkusné dekorace, upomínkové předměty nebo třeba pokojové květiny.

Nedílnou součástí ložnice jsou i noční stolky, které mohou mít nespočet provedení od stylově minimalistických až po velmi klasické s několika šuplíky. Noční stolky plní funkci odkládací, k pohotovému uložení předmětů každodenní potřeby a měly by působit elegantně a celkově odlehčeně.

Všeobecně platí, že vybavení ložnice by mělo být v první řadě pojato efektivně, avšak vkusně, abyste se v tomto prostoru cítili příjemně a pokoj ve vás vyvolával pocit pohodlí.

Věnujeme se zejména zakázkové výrobě tohoto nábytku na míru:

  • postele

  • šatní skříně

  • komody

  • noční stolky

  • poličky

  • drobný doplňkový nábytek.

Naše firma Woodtech nabízí zákazníkům kompletní servis od vyhotovení individuálního návrhu, výroby nábytku, instalace na místě, až po zařízení nezbytných stavebních úprav a prací spojených s modernizaci vaší ložnice. Jsme schopni zajistit například pokládku nové podlahové krytiny a začišťovacích lišt, úpravu a kompletaci osvětlení, drobné elektroinstalace, instalaci stropních kazet a podhledů, výmalbu ložnice dle vašeho přání a další komplexní služby v souvislosti s rekonstrukcí domácnosti nebo novostavbou. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poskytneme detailní informace a poradíme vám, jak nejlépe zařídit vaší novou ložnici.