Vestavěné skříně

Vestavěná skříň využívá prostor naplno

Žádný jiný kus nábytku neumí využít prostor beze zbytku jako ta vestavěná skříň. Každý centimetr od podlahy až po strop je přetaven v účelné místo. Díky tomu můžete zvolit menší hloubku skříní a ušetřit místo v pokoji. Posuvné dveře nezabírají místo a můžete je otevřít prakticky všude bez ohledu na další nábytek. Ideální jsou například do dětského pokoje, protože dětem zůstane větší plocha na hraní.

Možná vás příjemně překvapí také cena vestavěných skříní. Ve srovnání s klasickými skříněmi jsou podstatně levnější. Vezmete-li v úvahu využití prostoru, variabilitu, ruční práci a kvalitu provedení, tak je volba jasná. Poměr cena a výkon je zde neskutečný. Připočtěte design s nadčasovým vzhledem a nemáte o čem přemýšlet.

Řešení pro každého

Ať už bydlíte v bytě nebo velkém domě, každý centimetr se počítá. Dokážeme využít prostor beze zbytku a řešení navrhneme úplně pro každého. Atypické prostory nás nezastaví a všude tam, kde ostatní nemají odvahu, vám vytvoříme skvostné vestavěné skříně.

U klasických šatních skříní se musíte spokojit s předem daným designem. Naši vestavěnou variantu lze navrhnout celou dle vašich představ. Bez problémů uskladníte prakticky cokoliv. Účelně seřazený prostor vám také ušetří čas při úklidu.

Vestavěné skříně Brno a okolí

U nás dostanete jen 100% kvalitu, na které si zakládáme. Kontrolujeme kvalitu od dřeva do posledního šroubku, takže máte záruku naprosté spokojenosti. Spolupracujeme s ověřenými partnery a za svoji práci se hrdě postavíme.

Vše vyřešíme za vás

Neváhejte nás kontaktovat a společně naplánujeme vše potřebné. Naše působnost je nejen Brno a okolí. Od prvotního návrhu jsme v tom spolu a nenecháme vás na holičkách. Přijedeme, zaměříme a domluvíme detaily. Máme dlouholeté zkušenosti a dokážeme poradit s náročnými projekty.