Rekonstrukce bytu na klíč

Chtěli byste se pustit do rekonstrukce bytu v Brně nebo okolí? Chcete si zrenovovat vaše současné bydlení? Jsme tu pro vás. Postaráme se o vše od A až do Z. Vezmeme si na starost komplexní práce a výsledkem bude zdařilá rekonstrukce interiéru, kterou s radostí a chutí klidně zařídíme i včetně výroby nábytku na zakázku.

Rekonstrukce bytu na klíč Brno

Rekonstrukce bytu na klíč má tu hlavní výhodu, že je pro vás velmi jednoduchá. Vše zařídí jeden dodavatel a vám tak odpadá stresující shánění jednotlivých řemeslníků a nelehká koordinace jejich navazujících činností. Provedení rekonstrukce interiéru tak zabere méně času a vy budete mít dříve hotovo.

Rekonstrukce bytu na klíč

Rekonstrukce bytu na klíč

Navrhneme ideální řešení

Nejprve se společně podíváme na vhodné dispoziční řešení vašeho obydlí. Nad vším přemýšlíme tak, abychom zohlednili počet uživatelů, jejich životní styl i individuální požadavky každého zúčastněného. S využitím našich dlouholetých zkušeností a bohaté praxe vám dokážeme navrhnout funkční přestavbu, kterou následně rovnou zrealizujeme. Díky spojení stavebních prací s vlastní výrobou nábytku na míru se můžeme rovnou zaměřit na detail a vytvořit tak propracovanou celkovou proměnu vašeho interiéru.

Kontaktujte nás

Na celé rekonstrukci spolupracují naši zkušení a spolehliví řemeslníci, a tak můžeme zaručit, že všechno jde podle plánu a není třeba čekat na externí dodavatele jednotlivých prací. Postaráme se o demontážní a zednické práce, elektrikářské práce, instalatérské práce i o pokládku nových podlah či třeba renovaci původních parket. A mezitím už můžeme v naší dílně pracovat na výrobě nového nábytku, který jsme navrhli přesně podle vašeho přání na míru vašemu prostoru. Celá rekonstrukce interiéru na klíč tak proběhne hladce a dle naší domluvy. Vám pak už jen předáme hotové dílo. A vy si tak brzy můžete začít užívat života ve svém domově v nové atraktivní podobě tak, jak jste si na začátku přáli.

Rekonstrukce bytu