Rekonstrukce bytu na klíč

Chtěli byste se pustit do rekonstrukce bytu v Brně nebo okolí. Chcete si zrenovovat vaše současné bydlení? Jsme tu pro vás. Postaráme se o vše od A až do Z. Vezmeme si na starost komplexní práce a výsledkem bude zdařilá rekonstrukce interiéru, kterou s radostí a chutí klidně zařídíme i včetně výroby nábytku na zakázku.

Rekonstrukce bytu na klíč

Rekonstrukce bytu na klíč má tu hlavní výhodu, že je pro vás velmi jednoduchá. Vše zařídí jeden dodavatel a vám tak odpadá stresující shánění jednotlivých řemeslníků a nelehká koordinace jejich navazujících činností. Provedení rekonstrukce interiéru tak zabere méně času a vy budete mít dříve hotovo.

Navrhneme ideální řešení

Nejprve se společně podíváme na vhodné dispoziční řešení vašeho obydlí. Nad vším přemýšlíme tak, abychom zohlednili počet uživatelů, jejich životní styl i individuální požadavky každého zúčastněného. S využitím našich dlouholetých zkušeností a bohaté praxe vám dokážeme navrhnout funkční přestavbu, kterou následně rovnou zrealizujeme. Díky spojení stavebních prací s vlastní výrobou nábytku na míru se můžeme rovnou zaměřit na detail a vytvořit tak propracovanou celkovou proměnu vašeho interiéru.

Kontaktujte nás

Na celé rekonstrukci spolupracují naši zkušení a spolehliví řemeslníci a tak můžeme zaručit, že všechno jde podle plánu a není třeba čekat na externí dodavatele jednotlivých prací. Postaráme se o demontážní a zednické práce, elektrikářské práce, instalatérské práce i o pokládku nových podlah či třeba renovaci původních parket. A mezi tím už můžeme v naší dílně pracovat na výrobě nového nábytku, který jsme navrhli přesně podle vašeho přání na míru vašemu prostoru. Celá rekonstrukce interiéru na klíč tak proběhne hladce a dle naší domluvy. Vám pak už jen předáme hotové dílo. A vy si tak brzy můžete začít užívat života ve svém domově v nové atraktivní podobě tak, jak jste si na začátku přáli.