Co děláme

Design

Jsme mladí, progresivní, díky Vám i úspěšní, jelikož Vám nasloucháme. Vaše přání a potřeby jsou naším prvotním úkolem/závazkem a snažíme se jim vyhovět v maximální možné míře. Vy jste architektem svého života a my jsme tu pouze pro to, abychom vám pomohli najít tu správnou cestu, jak dojít k vašemu vysněnému domovu. Proto se pak Vaše představy o interiéru, nábytku, novém útočišti stávají realitou. Chcete svůj vysněný domov? Chcete se přesvědčit o tom, že to nemusí být složité? Zavolejte nám nebo napište.

Interiéry

Chcete si konečně splnit sen o dokonalém bydlení? Máte své představy a sny, ale všude vám podsouvají svá typová a rádoby designová řešení? Chcete to jinak, po Vašem?

My Vám splníme všechny vaše představy - do posledního detailu. Protože na detailech záleží! Doba monotónní je dávno pryč - povolte uzdu své představivosti. A pokud si nejste jistí, inspirujte se naší galerií splněných přání - tedy interiérů.
Inspirovali jste se?
Ke splnění Vašeho přání už zbývá jen jediné - zavolejte nám nebo napište a uvidíte, že Vaše přání se stanou realitou.

Váháte oslovit firmu s menším projektem, skříňkou, stolem nebo nějakým doplňkem? My jsme tu pro vás, a žádná zakázka pro nás není nezajímavá.

Rekonstrukce

Žádný projekt pro nás není moc malý ani příliš velký. A to díky našim dlouholetým partnerům, kterým 100% důvěřujeme. Zvládneme rekonstrukci staršího bytu či domu, dokončení Vaší hrubé stavby nebo třeba jen drobnou úpravu interiéru v rámci modernizace. Vždy jste na prvním místě a díky tomu, že vše je od jednoho dodavatele, máte záruku, že se máte na koho obrátit. Je to velká odpovědnost a velký závazek. Díky tomu je finální rekonstrukce hotová včas a bez problémů, jelikož ty, které se objeví (a je to tak), spolu hravě vyřešíme, díky vzájemné komunikaci.

Chcete rekonstrukci? Začněte tím, že nám zavoláte. Zbytek už je na nás.