Malá kuchyně na míru

Ne každý má doma prostor pro velkou kuchyni, které často nabízí různá kuchyňská studia. Do menších atypických prostorů je skvělým řešením malá kuchyně na míru, kterou vám můžeme i my zhotovit dle vašich požadavků. 

Velmi často je těžké sehnat malou kuchyni do paneláku nebo garsonky. Ideálním řešením je, si nechat kuchyni vyrobit na míru. Jen tak smysluplně využijete veškerý nabízený prostor vaší místnosti. Spoustu úložného prostoru lze zasadit do malé rohové kuchyně na míru. Efektivně lze využít i prostor v rohu, kam lze zasadit vyklápěcí úložné prostory. Kuchyňské rohové linky ve tvaru L bývají právě častou volbou pro menší byty v garsonkách nebo panelových domech. Naši odborníci dokážou skvěle využít rozměry, kterými indisponuje váš prostor. Stačí se nebát mít odvahu vybudovat si svoje království a ozvat se nám a my již vše zařídíme k vaší spokojenosti.

Optimálně využijeme každý centimetr vašeho prostoru

Malá kuchyně do paneláku ani malá kuchyně do garsonky nejsou pro nás žádný strašák. Optimálně využijeme každý centimetr vašeho prostoru. Promyslíme s vámi jednotlivé možnosti úložných prostorů a umístění spotřebičů tak, aby vaše nová kuchyně odpovídala správné ergonomii a vy se v ní cítili dobře. Jedině tak bude pro vás vaření už jen radost. Neváhejte se na nás obrátit. Působíme v Brně a jeho okolí. Kromě malých kuchyní na míru provádíme i veškeré stavební úpravy, takže jsme schopni zajistit kompletní péči o zákazníka, který nemusí mít žádné starosti a pouze se může těšit na skvěle odvedenou práci.