Botníky na míru

Nikdo by nechtěl mít boty nevzhledně na jedné hromádce. A tak každý má doma nějaký botník, kde své střevíce uchovává. Pokud ten váš má již něco za sebou nebo jej chcete vyměnit za nový nebo jiný atypický, neváhejte se na nás obrátit.

V domácnostech nezřídka můžete nalézt minimálně botníky dva. Jeden menší nacházející se ihned u vchodových dveří v předsíni, kam se ukládají boty, které momentálně nosíte. Tento botník může být součástí předsíňového setu. Poté druhý botník větší, kde jsou ložené ostatní sezónní boty a ty, které tak často nepoužíváte

Policové, vyklápěcí, sedací... 

Naše společnost vám může vyrobit botníky klasické policové, samozřejmě dostatečně hluboké. Nebo například vyklápěcí, které šetří prostor díky své hloubce činící pouze pár centimetrů narozdíl od policového. Další velmi praktický je botník sedací, který je opatřený sedací plochou a tak se můžete pohodlně obout v sedě. Pokud k nám přijdete se svými představami, nezapomeňte, že je důležité nemít botník úplně uzavřený kvůli větrání a tak se nelekejte. Často se v zádech botníku dělají odvětrávací otvory, aby vzduch k botám mohl volně proudit. Menší předsíňové botníky se často dělají úplně otevřené kvůli své praktičnosti. Promyslete si i velikost, dle počtu vašich bot a členů domácnosti. Také si naplánujte z jakého materiálu byste si botník představovali. Samozřejmě my vám rádi poradíme, aby se vám botník dobře udržoval. Nemáme problém vyrobit například i velké policové botníky do šaten.

Kontaktujte nás

Kdekdo by mohl namítnout, že vybrat botník není žádná věda a možná opravdu také není. Ale pouze do chvíle než potřebujete botník podle vašich rozměrů a žádný vhodný nemůžete najít. Pokud jste z Brna a jeho okolí a potřebujete vyrobit botníky na míru, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro vás. My vám během poměrně krátké doby můžeme zhotovit botník na zakázku a nebo vám váš stávající můžeme kvalitně zrekonstruovat, pokud už vykazuje známky opotřebení.